کنترل هوشمند سيستمهای صوتی و تصویری

يكي ديگر از توانايي هاي خانه هوشمند قدرت کنترل سيستم هاي صوتي و تصويري و يا تجهيزات تكميل كننده اين سيستمهاست. به عنوان مثال مي توان با استفاده از سيستم صوتي هوشمند ، موسیقی های مختلفی را در نقاط مختلف ساختمان پخش کرد و یا با کمک سیستم صوتی بسیار پیشرفته آن از بالاترین سطح کیفی صدا و نور بهره برد.

يكي ديگر از اين قابليت ها حذف تمام كنترل هايي است كه در حال حاضر در خانه و يا محل كار شما موجود میباشد. بدين ترتيب كه با در اختيار داشتن پنل لمسي یا به کمک ريموت كنترل مي توانيد تمامي دستگاههای صوتی و تصویری نظير تلويزيون ، ويدئو، رسيور ماهواره و … را از هرنقطه از ساختمان تحت كنترل قرار دهید.

از قابلیت های دیگر می توان به سیستم صوتی با قابلیت دسترسی به شبکه های بیسیم ، سیستم صوتی با قابلیت پخش رادیو و سیستم صوتی دارای کارت حافظه اشاره نمود.

با استفاده از سیستم صوتی هوشمند شما می توانید آهنگ های دلخواه خود را در زمان ورود به ساختمان با اجرای سناریوهای مختلف بشنوید و یا در روزهای مختلف هفته و سال آهنگی خاص با صدای قابل تنظیم برای شما پخش گردد.سیستم صوتی هوشمند قادر به پخش پیام های صوتی می باشد بطور مثال در صورت باز ماندن پنجره اتاق پیام صوتی باز بودن پنجره را به شما اعلام می کند و یا اعلام ساعت در شبانه روز.1-شما می توانید تمام سیستم های مولتي مدیای منزلتان را از قبیل تلویزیون، پروژکتورها، سیستم ماهواره ، CD/DVD Player  را توسط سوئیچهای دیواری کنترل و تنظیم نمایید.

سیستمهای یادآوری صوتی (تولدها، تاریخ های مهم و …)  Reminders

اعلام زمان اذان

اعلام زمان ورود و خروج اشخاص