اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق هوشمند برای اطلاع رسانی در شرایط اولیه تشکیل حریق طراحی شده و با کوچکترین دود یا حرارت فعال شده و محلی که حریق در آن در حال شکل گرفتن میباشد را شناسایی و با فعال شدن آلارم های سیستم به همگی اعلام حریق می نماید و در صورت اتصال به سیستم اطفا حریق با ارسال سیگنالهایی به آن، سیلندرهای آتش نشانی فعال شده که این سیستم با عملیات خنک سازی خودکار آتش را فرو نشانده و از گسترش دامنه آن جلوگیری مینماید.

طراحی سیستم های شما با استفاده از مناسب ترین سخت افزار و نرم افزار موجود و با به کارگیری محصولات با کیفیت ازسازندگان بزرگ جهان، و از برندهای معتبر بین المللی از قبیل EST3, Vigilant, Aritech, IO Series, Genesis, First Alert ارائه می گردد.

این محصولات مطابق با مقررات جهانی حفاظت در برابر آتش و استانداردهای مربوطه طراحی شده و علاوه بر این تجهیزات مربوطه دارای گواهینامه های مختلفی از قبیل LPCB, ULC ,UL, FMمی باشند.

هنگامی که شما برای نصب سیستم اعلام حریق به ما مراجعه می کنید، گروه مهندسی ما شروع به مطالعات ارزیابی و شناسایی طرح کرده تا مناسب ترین سیستم را ارائه نماید:

  • در ابتدا یک مطالعه جامع مهندسی با تجزیه و تحلیل نوع ساختمان شما و کاربری آن و نیز امکانات موجود با در نظر گرفتن مقررات، استانداردها و نیازهای خاص انجام می گیرد.
  • ما درباره سیستم های ایمنی که شما می خواهید نصب کنید مذاکره کرده و مشخص می کنیم که آیا سیستم اعلام حریق شما نیاز به ادغام با سیستم های دوربین مدار بسته، سیستم امنیت و کنترل تردد و یا سایر سیستم های ایمنی و امنیتی را دارد یه خیر.
  • با بررسی و ارزیابی ساز و کارهای سیستم های اعلام حریق، اگرتناقضی بین سیستم تعریف شده با قوانین و مقررات مربوط به ایمنی مال و جان وجود داشته باشد، مشخص شده و راه حلی برای رفع این تناقضات ارائه می گردد.

پس از عقد قرارداد، ما برای اجرای پروژه آماده شده و کلیه مراحل پروژه از طراحی اولیه تا مرحله نصب، راه اندازی و آموزش کارکنان مربوطه و نهایتا” تحویل پروژه را انجام می دهیم. 

اعلام حریق

سیستم ماژولار اعلام حریق  EST3

سیستم EST3 یک سیستم پیمانه ای (Modular) می باشد که قابلیت های بسیاری از یک پنل اعلام حریق تکی گرفته تا یک سیستم ترکیبی شامل پنل اعلام حریق به همراه پنل های کنترل تردد (Access Control)، سیستم نظارت تصویری (CCTV) و سیستم ارسال انبوه پیام های حفاظتی (Mass Notification Function) را دارد و از آنجا که همه این سیستم ها از یکسری تجهیزات مشابه استفاده می کنند، در ساده سازی سیستم نیز نقش بسزایی ایفا می کند.

اعلام حریق

سیستم ایمنی IO SERIES

این سیستم یک راه حل اعلام حریق هوشمند، ترکیبی از سیستم اعلام حریق آنالوگ آدرس پذیر (Intelligent Addressable Detection) و سیستم عیب یابی و تشخیص خطای حسگر پیشرفته (Advanced Sensor Diagnostic) برای ساختمان های کوچک و متوسط می باشد. این سیستم قابلیت استفاده از سیم کشی های موجود اکثر ساختمان ها را دارا بوده و به این ترتیب در زمان و هزینه انجام پروژه صرفه جویی چشمگیری حاصل می شود.

اعلام حریق

سیستم اعلام حریق هوشمند ادرس پذیر ARITECH

سیستم هوشمند اعلام حریق آدرس پذیر Aritech با توانایی اتصال به سیستم قدیمی Conventional و با طیف وسیعی از قابلیت های جدید به بازار عرضه شده است. طراحی این سیستم به گونه ایست که بیشترین کارایی در کنار حداکثر سادگی در کلیه مراحل طراحی، نصب و راه اندازی را برای کلیه سطوح کاربری از طراح و نصاب گرفته تا کاربر نهایی، به ارمغان آورده است.

اعلام حریق

سیستم ایمنی VIGILANT

کمپانی جنرال الکتریک سیستم اعلام حریق هوشمند Vigilant را با بهره گیری از فناوری پیشرفته و اتکا به تجربیات گذشته خود جهت تجهیز ساختمان ها به سیستم ایمنی قابل اعتماد، عرضه کرده است. این پنل ها با قابلیت استفاده از سیم کشی های موجود قبلی و بدون تحمیل هزینه های اضافی در دو رده VS1 با پشتیبانی از 64 تجهیز هوشمند و VS2 با پشتیبانی از 250 تجهیز هوشمند بر روی هر لوپ اعلام حریق به بازار معرفی شده اند.

اعلام حریق

محصولات اعلام حریق FIRST ALERT

محصولات شرکت First Alert طیف وسیعی از تجهیزات اعلام حریق و اطفای حریق را پوشش می دهد. یکی از مهمترین محصولات این شرکت که حاصل خلاقیت و نوآوری آن مجموعه، سری محصولات اعلام حریق بیسیم می باشد.

اعلام حریق

آشکارسازهای ویژه

محصولات این گروه شامل طیفی از محصولات اعلام حریق خاص با قابلیت های ویژه از جمله درجه حفاظت پیرامونی بالا مانند IP65 و همچنین قابلیت کاربرد در محیط های انفجاری طبق گواهینامه های EExd و EExi می باشند

اعلام حریق

اطلاع رسانی و هشدار GENESIS

یک سیستم اعلام هشدار مدرن، وسیله ای جهت ارسال پیام خطر به مجموعه ای از گیرندگان می باشد. هشدارها باید به کسانیکه در معرض خطر قرار دارند، برسد. پیام‌های شفاف حاوی اطلاعات ساده و مفیدی که افراد را قادر ‌سازد تا واکنش‌ها مناسب جهت حفاظت جان و مال خود،‌ انجام دهند.