محصولات FIRST ALERT

دتکتورهای مستقل

این دتکتورها در دو رده بی سیم (Wireless) و تغذیه با باطری (Battery Operated) عرضه می شوند و امکان تشخیص دود، منواکسید کربن و حرارت را دارند. (Smoke, Carbon Monoxide, Heat Alarm) شایان ذکر است این تجهیزات دارای گواهینامه از موسسه استاندارد آمریکا و کانادا بوده و پرفروش ترین محصول نوع خود در آمریکای شمالی است.

دتکتورهای مستقل

دتکتور دود یونیزاسیون

حسگرهای دود یونیزاسیون با استفاده از مواد رادیواکتیو وجود دود در محیط را کشف می کند. این حسگرها از سری دتکتورهای بدون سیم بوده و قابلیت عملکرد بصورت مستقل و یا در شبکه ای از دتکتورهای بدون سیم دیگر را دارند.

دتکتورهای مستقل

دتکتور دود اپتیکال

حسگرهای دود نوری با استفاده از سایه ایجاد شده توسط مولکول های دود موجود در هوا و تشخیص اختلاف شدت نور ایجاد شده وجود دود در محل را تشخیص می دهند.

دتکتورهای مستقل

دتکتور منواکسید کربن

این حسگرها وجود گاز خطرناک منواکسیدکربن در محل را تشخیص داده و هشدار های لازم را اعلام می کنند.

دتکتورهای مستقل

دتکتورهای بیسیم

محصولات شرکت First Alert طیف وسیعی از تجهیزات اعلام حریق و اطفای حریق را پوشش می دهد. یکی از مهمترین محصولات این شرکت که حاصل خلاقیت و نوآوری آن مجموعه است، سری محصولات اعلام حریق بیسیم می باشد.

دتکتورهای مستقل

دتکتور گازهای خطرناک

دتکتور گازهای خطرناک یک حسگر چند منظوره جهت تشخیص گاز خطرناک مونواکسیدکربن و گاز های قابل انفجار پروپان و گاز شهری (متان) می باشد. این حسگرها مجهز به سنسور ترکیبی، دقیقترین حسگر مونواکسیدکربن می باشند.

دتکتورهای مستقل

دتکتور نشتی آب

این محصول قابلیت تشخیص نشتی آب و اعلام هشدار را دارا می باشد. سنسور های تشخیص وجود آب از دستگاه خارج شده و روی زمین نزدیک محل های در معرض نشتی آب نصب می گردند.